Simurg Sanatevi’ni Tercih Etmenizdeki 10 Neden

1.Simurg Sanat Evi bünyesinde bulunan bir çok sanatçı ve eserlerini büyük bir titizlikle seçer, tamamen orijinal eserleri sanat alıcılarıyla buluşturur.

 

2Simurg Sanatevi hem online olarak internet üzerinden hem de insanların rahatlıkla ulaşabileceği merkezi AVM,ler de hizmet vermektedir.

Simurg Sanat Evi’nin kullanımı kolay Online sitesinden taşınabilir cihazlarınızla rahat bir şekilde eserler hakkında bilgi alabilir, görüntü kalitesi yüksek olan eser fotoğraflarını Zoom-in özelliğiyle daha yakından bakabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Aldığınız eserlerin takibini yapabilir ve bu konuyla alakalı Simurg Sanat Evi merkez ofisinden detaylı bilgi olabilirsiniz.

 

3.Simurg Sanatevi‘nin mağazalarına ziyaret edebilir, alanında uzman Sanat Danışmanlarından bir kahve eşliğinde, eviniz için alacağınız eserler hakkında ücretsiz danışmanlık alabilir, seçmiş olduğunuz sanat eserlerini evinizde nasıl durduğunu görmek için randevu alabilirsiniz.

 

4.İnternet üzerinden aldığınız eserler Simurg Sanatevi’nin güvenli bir ödeme kolaylığı sağlar, usulüne uygun bir şekilde uzman ekip tarafından hazırlanır,  sizlere en kısa süre içerisinde güvenli bir biçimde ulaştırılır.

 

5.Simurg Sanatevi kaliteli ve kendi alanında akademi mezunu olan sanatçılarının eserlerini en uygun fiyatta sunarak sanat alıcılarıyla buluşturur, normal galericilik sisteminden farklı olarak bir çok sanat eserini hem online hem de mağazalarında görme imkanı sunar.

 

6.Simurg Sanatevinden almış olduğunuz eserin kurulumunu kendiniz yapmanıza gerek yoktur, eserin teslimine gelen uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

 

7.Simurg Sanatevi vermiş olduğu hizmetler arasında eserlerinizi daha da değerli hale getirecek çerçeve hizmeti sunmaktadır. Bu çerçeveler İtalya’dan camlar ise İspanya’dan ithal edilmekte olup, zaman içinde böceklenmemesi için ilaçlanmış ve formunu kaybetmemesi için de fırınlanmış çerçevelerdir. Mağazalardaki uzman ekip tarafından önerilen çerçeveler ile çerçeveletmek istediğiniz her şey daha estetik bir görünüme sahip olacak, bunun yanında uzun yıllar korunacak ve astığınız duvarda daha anlamlı görünecektir.

 

8.Her insanın hatıralarının sinmiş olduğu bir çok nesne vardır. Bunları korumak, kollamak ve her zaman gözünüzün önünde olmasını ister. Simurg Sanatevi tamamen kendi tasarımı olan LovingFrame adlı çerçevesiyle sevdiğiniz her şeyi korumanız için bir alternatif sunuyor.

 

9.Sevdiğiniz bir fotoğraf veya bir resim olsun istediğiniz herhangi bir kareyi sanatsal boyuta taşımak için ister karakalem ister yağlı boya olarak, Simurg Sanatevi’ne sipariş olarak verebilirsiniz.

 

10.Simurg Sanatevi’nin vermiş olduğu hizmetler saymakla bitmez, Sanat ile herkesi buluşturmak isteyen Simurg Sanat Evi, 15 yıldır bu görevini yapabilmenin gururuyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

Siz de Sanat eserlerine uzaktan bakmak yerine sahip olmak için Simurg Sanatevi adresinden başlayıp mağazalarımızda kahve eşliğinde bu yolculuğa devam etmeye Ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.